Neden Biz?

Performans Tenis Akademisi butik akademi konseptiyle hizmet vermek için kurulmuş olan bir eğitim kurumudur. Akademimiz, tesisi ve eğitmen ekibiyle tamamıyla küçük gruplarla performans tenisi ve kişiye özel tenis eğitimi yapma imkanı sunmaktadır. İsteyen üyelerimiz için iyi seviyede tenis oynayan sporcu – antrenörlerle tenis partner sistemimiz bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Tenisi gerçekten seven ve hayatının bir parçası haline getirmek isteyen yetenekli sporcu adaylarının katılımı ve doğru antrenman programlarının kombinasyonları ile yüksek kalitede turnuva oyuncuları yetiştirmek ve ulusal, uluslararası alanda başarılı birer sporcu ve sağlıklı, sosyal, çağdaş bireyler olmalarına katkıda bulunmaktır. Ayrıca oyuncularımızın, kişisel oyun stillerinin ve becerilerinin yaratılması, beş oyun durumunda da çözüm üretebilmelerinin ve puan oynamaktan zevk almalarının sağlanmasıdır.

Misyonumuz

Sporcularımızın uluslararası düzeyde, Tennis Europe ve ITF sıralamalarında ilk 20 Sporcu içine girmelerini ve devamında profesyonel olmalarını sağlamak.

Amacımız

Ulusal ve Uluslararası alanda başarılı sporcularının yetiştirildiği ve çalıştırıldığı bir eğitim merkezi haline gelmektir. Akademimizde performans tenis eğitimi ve antrenmanlarının yanında, tenis sporunun tüm elementlerinin aynı çatı altında sunulması hedeflenerek yetişkinlere ve sosyal amaçla tenis oynayan genç katılımcılara, okul, üniversite, kurum ve kuruluşlara da hizmet verilmektedir.

Değerlerimiz

İnanç

Disiplin

Kararlılık

Ahlak

Sporcu ve Sporcu Adayları İçin

Performans Tenis Akademisi olarak, gençler ve yetişkinler için tasarladığımız eğitim sistemimizi bir fabrika mantığından çıkararak, katılımcılarımızı kendi özelliklerinin farkına varabilecekleri, kendilerini özel hissedecekleri ve sistematik olarak çalışabilecekleri bir akademi sistemi oluşturduk. Çalışmalarımıza; çocuklar, gençler ve yetişkinlerin yanında kurumsal katılımcılarımız için de tasarladığımız modern öğrenim ve gelişim metotlarıyla devam ediyoruz. İnanç, Disiplin, Kararlılık ve Ahlak değerlerimizi oyuncularımızla ve velilerimizle birlikte geliştiriyoruz. Doğru zamanda, doğru hedeflere sahip olmanın önemini biliyor ve bu hedeflere ulaşmak için kararlılıkla çalışıyoruz. Oyuncularımızı, sadece iyi birer tenis oyuncusu olarak değil gerçek sporcular ve topluma yararlı bireyler olarak yetiştirmek genel bakışımızı göstermektedir.

Tenisi Hayatlarının Bir Parçası Haline Getirmek İsteyenler İçin;

Performans Tenis Akademisi olarak, başlangıç programlarıyla başlayıp ileri düzey müsabaka hazırlık programlarına kadar geniş bir yelpazede eğitim programlarımız bulunuyor. Bu programlarımıza bireysel olarak katılımın yanında şirket, okul ve arkadaş grubu olarak da katılım yapılabiliyor.

Tesisimiz

logo

Sponsorlarımız