Özel Tenis Dersleri

Kişiye Özel Eğitim Programı

Özel Derslerimiz, profesyonel antrenörler tarafından kişiye özel egzersiz programları hazırlanarak, antrenman süresince antrenör ile bire bir uygulanmasıdır. Özel Derslerimizde, kişilerin farklı ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için antrenman planı hazırlarken standart programlardan farklı olarak; Sporcunun sağlık durumu, fizyolojik durumu, spor geçmişi, yaşam tarzı, alışkanlıkları ve psikolojik durumu dikkate alınarak, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ders programı hazırlanır.

Yaşam Kalitenizi Yükseltecek Alışkanlık Kazanın

Hedeflenen sonuca ulaşmanın anahtarı, kişilerin antrenman programlarına düzenli, disiplinli ve ayrıntılara dikkat ederek uygulamalarına bağlıdır. Özel Dersler, bütün bunların aksamadan yapılması için kişilerin motivasyonunu en yüksek seviyede tutar. Ayrıca kişilerin beklentileri doğrultusunda yaşam kalitelerini yükseltecek alışkanlıklar kazandırır. Böylece hedeflenen sonuca ulaşmak kaçınılmazdır. Antrenman zamanı geldiğinde bahane üretmekten kaçınır ve devamlılık sağlanarak kısa sürede verim alınır.

Şimdi Harekete Geçme Zamanı!

Performans Tenis Akademisi Uzmanlarından Bilgi Alın

1.200 Saat

Yıllık Eğitim Süresi

8 Adet

Tenis Kortu

10.000 Saat

Performans Antremanı

Yılda 9 Adet

Resmi Turnuva Katılımı
Zamanınızı En İyi Şekilde Kullanın

Özel Dersler ile spora ayırdığınız zamanı en verimli şekilde kullanır, hızlı sonuç alırsınız.
Tenise ayırmak istediğiniz zaman dilimini randevu sistemi ile kendiniz belirleyebilirsiniz.
Üyelik yerine paket programlar ile bütçenize uygun, kullandığın kadar öde sistemiyle özel ve grup olarak ders alabilirsiniz.
Sizi ve/veya çocuğunuzu, kişiliğinizi, vücudunuzu, amacınızı bilen, sizi sürekli motive eden, istediğinizde bir telefon kadar yakınınızda olan ve yardım alabileceğiniz tek bir eğitmenle çalışma imkanına sahip olursunuz.

Performans Tenis Akademisi eğitmen ekibi, tüm özellikleriniz ile hedefleriniz doğrultusunda sizin için en uygun programı hazırlar ve en doğru şekilde uygulanmasını sağlar.

Özel Derslerimiz; Müsabık yada tenise yeni başlamış olan katılımcılar için belirleyeceğimiz eksik giderme kliniklerini, uzun süreli performans geliştirme ve öğrenme programımızı oluşturmaktadır. Bire bir, İki kişilik veya Üç kişilik özel tenis dersi olarak düzenlenmektedir.

İsteğe bağlı olarak derslerimiz 45 dakika olarak yapılmaktadır. Ayrıca oyun seviyenize uygun olarak derslerin dışında Tenis Partner hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Partner hizmetimiz 45 dakika, iyi düzeydeki oyuncu antrenörlerimizle ralli ve tenis maçı aktivilerini kapsamaktadır.

Sponsorlarımız